Previous Next

Nasze portale katalogowe. Katalogi firm: przemysłowych, rolnych, turystycznych

hotele pensjonaty apartamenty sanatoria spa w Polsce

POLTURIZM

Katalog obiektów turystycznych w Polsce. Prezentujemy hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, kwatery, wille, zamki, pałace, zajazdy, motele, atrakcje turystyczne, biura podróży...

Czytaj więcej
rolnictwo ogrodnictwo hodowla agrotechnika katalog polskich firm

POLAGRO

Katalog polskich firm rolniczych. Prezentujemy branże takie jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, leśnictwo, szkółkarstwo, nasiennictwo, agrotechnika, środki ochrony roślin...

Czytaj więcej
katalog firm przemysł dom ogród biuro maszyny budownictwo handel rolnictwo

POLFIRMS

Katalog polskich firm. Prezentujemy firmy w kategoriach: dom i ogród, biuro, odzież obuwie, przemysł produkcja, maszyny, budownictwo, medycyna sport zdrowie, motoryzacja, handel usługi reklama...

Czytaj więcej

POLTURIZM - katalog polskich obiektów wypoczynkowych

Polturizm.ru to portal turystyczny, który prezentuje obiekty wypoczynkowe w naszym kraju: hotele pensjonaty, apartamenty, sanatoria, spa w Polsce. Katalogu skierowany jest głównie do turystów z Rosji, Ukrainy, Białorusi a także innych państw, w których używana jest cyrylica. Dla podróżnych z Ukrainy przygotowaliśmy odrębny katalog na samodzielnej domenie - www.polturizm.com.ua, dla gości z Polski - www.polturizm.pl, natomiast dla obcokrajowców z Europy Zachodniej - www.polturizm.eu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego katalogu w celu ułatwienia wyboru odpowiedniego noclegu.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo polskie hotele i motele, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na tych o najwyższym standardzie, pięciogwiazdkowych. Zapraszamy do ekskluzywnych apartamentów, które zachwycą Państwa swoją elegancją. Prezentujemy także kameralne pensjonaty oraz kwatery położone w cichej i spokojnej okolicy. Sanatoria czy SPA z pewnością zachęcą do skorzystania z oferty rehabilitacji, zabiegów oraz relaksu. Kompleksowo wyposażone ośrodki wypoczynkowe zapewnią zarówno komfortowy nocleg, jak i całą gamę atrakcji turystycznych. W naszym katalogu znajdują się także zabytkowe zamki i pałace, oferujące możliwość noclegu. Przedstawiamy Państwu bazę tour operatorów, którzy z pewnością pomogą poznać najciekawsze zakątki i odkryć pięknego naszego kraju.

Nasza baza turystyczna jest odpowiednia do wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Letnią porą zapraszamy do relaksu nad Morzem Bałtyckim, jednym z wielu pięknych jezior oraz mnóstwa innych atrakcji oferowanych przez polskie ośrodki noclegowe. Zimą natomiast kuszące dla Państwa będą z pewnością polskie góry.

Zapraszamy do skorzystania z informacji o najciekawszych miejscach noclegowych we wszystkich miastach i regionach Polski. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla organizatorów wypoczynku, jak również dla indywidualnych turystów.EVROTURIZM - katalog obiektów turystycznych w Europie

Evroturizm.ru to portal turystyczny, prezentujący obiekty wypoczynkowe w Europie.
Na samodzielnym portalu www.slovakia.evroturizm.ru prezentujemy Państwu obiekty tylko i wyłącznie z terenu Słowacji, zaczynając od małych pensjonatów, a skończywszy na pięciogwiazdkowych hotelach o najwyższym standardzie.

Dla wygody użytkowników - wszystkie wpisy w katalogu pogrupowane są wg regionów. Oprócz katalogu skierowanego do rosyjskiego turysty, funkcjonują równolegle katalogi w języku słowackim -www.slovakia.evroturizm.eu- i polskim -www.slovakia.evroturizm.pl.
POLAGRO - katalog firm branży rolno-spożywczej

Polagro.ru to katalog polskich firm z branży takich jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, agrotechnika, leśnictwo, nawozy, przetwórstwo, nasiona. Zapraszamy do skorzystania z danych o firmach branży rolniczej i obsługujących rolnictwo, produkujących żywność oraz elementy składowe przy jej produkcji - zamieszczonych w szczegółowych zakładkach. Nasz portal daje wyjątkową możliwość poinformowania Rynków Wschodnich o Państwa działalności i produkcji. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i skierowane są do przedsiębiorców ze Wschodu - głównie z Rosji, Ukrainy - a także dla odbiorców z Polski. Dla klientów z Ukrainy uruchomiliśmy dedykowaną domenę ukraińską www.polagro.com.ua, natomiast w Polsce katalog funkcjonuje na domenie polskiej www.pol-agro.pl. Klienci z Europy Zachodniej także mogą skorzystać z naszej bazy firm, odwiedzając katalog na domenie www.pol-agro.eu i zapoznając się z informacjami o polskich firmach w języku angielskim i/lub niemieckim.
POLFIRMS - katalog polskich firm przemysłowych

Polfirms.ru to katalog polskich firm przemysłowych. Zapraszamy do korzystania z danych zgromadzonych o przedsiębiorcach i firmach w Polsce. Nasz portal daje Państwu możliwość znalezienia dla siebie interesujących ofert i ma na celu przyczynić się do nawiązania współpracy w zakresie wymiany handlowej.

Główne działy naszego katalogu prezentacji internetowych to: biuro, dom i ogród; odzież i obuwie; przemysł i produkcja; maszyny i urządzenia; budownictwo, remont; medycyna, sport i zdrowie; edukacja, handel, usługi; artykuły dziecięce; motoryzacja i transport; produkty ekskluzywne; artykuły spożywcze. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są dla firm i przedsiębiorstw. Wykonywane przez nas prezentacje internetowe zawarte w katalogu adresowane są głównie do przedsiębiorców z Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji i innych państw, w których zapotrzebowanie na polskie towary i produkty z roku na rok rośnie. Naszym celem jest umożliwienie exportu polskich dóbr do WNP.

Katalog dostępny jest także w wersji ukraińskiej (domena www.polfirms.com.ua), polskiej (www.polfirms.pl) oraz europejskiej (www.polfirms.eu)

Chcesz do nas dołączyć?
Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania oraz zaproponują optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.Przykładowe prezentacje:
Top.Mail.Ru