Previous Next

O firmie Aktru

AKTRU spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zawiązana w 25 marca 2005 roku. Głównym celem jej działalności było promowanie polskich przedsiębiorców wraz z ich firmami w Internecie cyrylicznym, w którym informacje o Polsce są bardzo skąpe lub w ogóle niedostępne. W ten sposób do dnia dzisiejszego dołączyło do nas prawie 2000 polskich firm, które korzystają z promocji w Internecie cyrylicznym.

Zespół naszej kadry stanowią wyspecjalizowani profesjonaliści w zakresie marketingu, prezentacji internetowych, informatyki, języka polskiego, a także tłumacze języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, ukraińskiego, francuskiego, hiszpańskiego.Prezentacje internetowe. Strony www

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rynku Wschodniego - biznesmenów, producentów, kupców i importerów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Litwy, Estonii oraz innych krajów WNP uruchomiliśmy w cyrylicznym Internecie w Rosji katalogi informacyjne, w których prezentujemy polskie firmy, gospodarstwa, biura i obiekty turystyczne. W ten sposób docieramy z informacją do potencjalnych partnerów naszych klientów.

W jednym z naszych trzech katalogów informacyjnych ( polturizm / polagro / polfirms ) możecie Państwo zaprezentować swoja firmę, gospodarstwo, biuro lub obiekt turystyczny powierzając nam przygotowanie prezentacji w trybie graficznym i tekstowym w językach: rosyjskim, ukraińskim i polskim. Prezentację tworzymy na subdomenach rosyjskich naszych portali, umieszczając w nich pełną informację o firmie w trzech językach (tłumaczeń dokonujemy we własnym zakresie) z powierzonych lub wskazanych materiałów. Do prezentacji dołączamy zdjęcia, animacje, a także krótkie filmy. W efekcie otrzymujemy samodzielną, w pełni funkcjonalną stronę www, opublikowaną na serwerze rosyjskim (co jest bardzo istotne). Wszystkie prace wykonywane są w zespole polsko - ukraińsko - rosyjskich specjalistów.

Do wykonania prezentacji Państwa Firmy (przedsiębiorstwa, obiektu turystycznego, gospodarstwa) niezbędne są nam zdjęcia oraz tekst do opisu prezentacji w języku polskim. Materiały te można przekazać nam drogą elektroniczną na adres aktru@aktru.pl albo poprzez udostępniony folder FTP (dane wyślemy na wskazany adres e-mail) . Możemy także takie materiały pobrać ze wskazanej przez Państwa strony www, jeżeli podana strona i materiały są Państwa własnością, bez zastrzeżeń praw autorskich osób trzecich.

Po wykonaniu projektu prezentacji w polskiej wersji językowej zwrócimy się do Państwa z prośbą o autoryzację projektu. Po autoryzacji przystąpimy do dalszych czynności związanych z naszą ofertą (tłumaczenia, wpis do jednego z 3 naszych katalogów branżowych, ewentualnie dodatkowe wpisy do katalogów rosyjskich (w przypadku wykupienia odpowiedniej opcji).

W przypadku zainteresowania ofertą promocji w Internecie zachodnioeuropejskim, procedura jest identyczna jak w przypadku wersji wschodniej. Taką prezentację tłumaczymy na 2 języki obce (domyślnie: angielski i niemiecki) lub dowolny inny język z grupy języków podstawowych (francuski, włoski, hiszpański).

Istnieje także możliwość skorzystania z tłumaczenia na język spoza grupy języków popularnych (wiąże się to z dopłatą,szczegóły w ofercie).Przykładowe prezentacje:
Top.Mail.Ru